RU

Повноваження Верховної Ради продовжать до 2015 року?

22.02.2011, 14:20
Повноваження Верховної Ради продовжать до 2015 року? - Фото
4e98b98ec3c2398534a46cd8b5005cd6.jpg

Повноваження Верховної Ради продовжать до 2015 року?
Проектом нової Конституції запропонують скасувати положення про безкоштовну освіту і медицину і продовжити повноваження парламенту до 2015 року, прогнозує народний депутат Тарас Чорновіл. Про це він повідомив сьогодні журналістам на прес-конференції.

"Зараз з'явилася ще одна авантюра, яку вирішив реалізувати для підвищення своєї капіталізації і повернення у владне середовище Леонід Макарович Кравчук (на фото). Це так звана конституційна асамблея", - сказав Т.Чорновіл, слова якої наводить кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

На думку Т.Чорновола, під виглядом роботи конституційної асамблеї буде відкрито декілька позицій. "Йдеться про скасування норми про безкоштовну медицину, про безкоштовну освіту, цього вже практично не приховують і головне - норми, відповідно до якої будь-який закон України, зокрема Закон про внесення змін до Конституції, не може погіршувати становище справ для громадян України на сьогоднішній день жодним законом не можна скасувати яку-небудь пільгу, яка була затверджена законодавчо - ця норма серйозно заважає будь-якій владі. Асамблея покликана це скасувати. Це основне завдання змін… І я думаю, що паралельно у заключних положеннях цієї Конституції сховають пункт, відповідно до якого буде пролонгація повноважень нинішнього парламенту до 2015 року, щоб провести вибори Президента і парламенту одночасно", - сказав він.

Т.Чорновіл також спрогнозував, що у 2012 році на референдум буде винесено п'ять положень проекту нової Конституції, які визначатимуть систему влади у країні, а потім у Верховній Раді буде запропонований новий проект Конституції з положенням про продовження повноважень до 2015 року "як хабар для депутатів". "Тому дуже висока ймовірність того, що вибори будуть відстрочені саме через цю авантюру", - наголосив Т.Чорновіл.

Нагадаємо, у понеділок, 21 лютого, Президент В.Янукович доручив підтримати ініціативу екс-президента Л.Кравчука зі створення Конституційної асамблеї для підготовки змін до Конституції України.

Л.Кравчук заявив, що процес підготовки нового тексту Конституції дуже відповідальний і може зайняти не менше двох років. Політик передбачив, що проект нової редакції Конституції розглядатиме вже новий склад Верховної Ради.

Тарас Чорновіл: біографія та добірка новин>>>
Леонід Кравчук: біографія та добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини