RU

Повернутися в політику Тігіпкові допомагають французи і росіяни

11.11.2009, 10:04

Основна частина команди, яка допомагає Сергію Тігіпку з передвиборчою кампанією - українська. Окремі консультації бізнесмен буде отримувати від росіян і французів. Про це кандидат в президенти розповів в інтерв'ю газеті "Комерсант-Україна".

Зокрема, відповідаючи на питання, з якими політтехнологами він працює, С.Тігіпко сказав: "Я сам собі політтехнолог. Я цим займався все життя. Комсомол став для мене хорошою політтехнологічною підготовкою. Що стосується моєї команди - вона практично вся українська. Є кілька хлопців з Росії. Деякі консультації ми будемо отримувати від французької сторони, а саме - з питання побудови партії. Це складний проект, який в Україні ніхто не знає, як робити".

При цьому С.Тігіпко вказав, що скептично ставиться до соціологічних досліджень, які обіцяють йому 3,9% голосів виборців на виборах. "Я дуже тісно працював з багатьма компаніями в 2004 році. Я нікого ні в чому не буду звинувачувати, але з своєї особистої практики знаю, як проводяться дослідження. Тих рейтингів, які показують Тимошенко і Янукович, просто немає. Рейтинги можуть посипатися дуже швидко. Сьогодні не дасть грошей МВФ, у нас почнеться реальна заборгованість з зарплат і пенсій у всій країні. Тоді я подивлюся, як відреагують лікарі, вчителі, комунальники на звернення сьогоднішніх лідерів. Тому два місяці ми ще почекаємо", - пояснив він.

С.Тігіпко впевнений, що його рейтинг перевищує 5%, а час в запасі ще є.

Говорячи про майбутні витрати на передвиборну кампанію, бізнесмен зізнався, що витратить стільки, скільки треба. "Зараз важко підрахувати, тому що ціни на рекламу серйозно зростають. А при нинішній ситуації, коли з виборцями не зустрінешся, кампанія переміщається у ЗМІ. Можу сказати одне - я йду в політику не заради грошей. Сьогодні я готовий інвестувати в свою політику: скільки потрібно, стільки і вкладу. У мене не буде проблем, я ні у кого не маю наміру позичити, мені вистачить своїх коштів", - сказав він.

Нагадаємо, 27 жовтня Центральна виборча комісія зареєструвала С.Тігіпка кандидатом на пост Президента України.

Сергій Тігіпко: біографія і добірка новин>>>
Декларація Сергія Тігіпка>>>
Вибори Президента України: добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини