RU

Повернення Саакашвілі: українців просять не їхати через Краковець

08.09.2017, 12:01
Повернення Саакашвілі: українців просять не їхати через Краковець - Фото
Михайло Саакашвілі

Держприкордонслужба рекомендує утриматися від перетину кордону з Польщею в пункті пропуску Краковець в найближчі дні, зокрема 10 вересня - в день, на який "окремі політичні партії та депутати" анонсували проведення поблизу цього ПП масових акцій у зв'язку з можливим прибуттям на кордон Михайла Саакашвілі. Відповідне повідомлення опубліковано на сайті відомства.

"У зв'язку з можливим проведенням масових зібрань поблизу пункту пропуску Краковець протягом 9-12 вересня Держприкордонслужба рекомендує вибрати інші маршрути руху, щоб уникнути можливих незручностей", - йдеться в повідомленні.

Відомство також нагадує тим, хто має намір брати участь в запланованих акціях, про те, що в погранполосі та контрольованому погранрайоні діє особливий режим, який регламентує порядок в'їзду, перебування, проживання, пересування біля кордону.

"Просимо дотримуватися встановлених законодавством норм і правил", - зазначили в ДПСУ.

16 серпня 2017 року Саакашвілі, який втратив українське громадянство, заявив, що планує повернутися в Україну через польський кордон, а саме через пункт пропуску Краковець, 10 вересня. Деякі політики вже заявили про намір зустріти екс-главу Одеської ОДА на кордоні в цей день.

1 вересня президент Петро Порошенко заявив, що питанням можливого повернення Саакашвілі в Україну "повинні займатися МВС, міграційна і прикордонна служби".

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини