RU

Потрібно змінювати принцип формування виборчих комісій, - Магера

25.10.2013, 16:09
Потрібно змінювати принцип формування виборчих комісій, - Магера - Фото
Андрій Магера, заступник ЦВК
В Україні необхідно змінити правила формування складу окружних виборчих комісій. Про це в п'ятницю заявив журналістам заступник голови Центральної виборчої комісії України Андрій Магера, передає Укрінформ.

"Сьогоднішнє правило формування ОВК необхідно змінювати", - заявив Магера.

Він вважає, що право формування окружних виборчих комісій необхідно надати виключно парламентським фракціям . "А дільничні комісії могли б формуватися і за участю інших політичних партій", - зазначив Магера.

За його словами, не можна назвати всі партії, які висували своїх представників у члени окружних комісій, серйозними політичними проектами.

Як відомо, механізм формування ОВК передбачає обов'язкове включення до складу комісій кандидатур від політичних партій і депутатських фракцій, зареєстрованих у Раді, а також із застосуванням жеребкування до складу комісій включаються кандидатури від тих партій, які висунули кандидатів у депутати.

Нагадаємо, ЦВК провела жеребкування щодо включення кандидатур до складу окружних виборчих комісій з повторних виборів народних депутатів 15 грудня 2013 року.

Таким чином, членами ОВК, зокрема, будуть представники Соціал-демократичної партії України (об'єднаної), Слов'янської партії, політичної партії Справедлива Україна, партії Союз, Соціально-екологічної партії Союз.Чернобиль.Україна, політичної партії Вітчизна, політичної партії Русь єдина, ліберальної партії України, політичної партії Козацька Українська партія, політичної партії Інтернет партія України, Зеленої екологічної партії Веселка, Селянської партії України, політичної партії Народна ініціатива, Радикальної партії та інші.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини