RU

Постпред Порошенка в Криму: У Пенсійному фонді співпрацюють з РФ

30.11.-0001, 00:00
Постпред Порошенка в Криму: У Пенсійному фонді співпрацюють з РФ - Фото
Джерело фото: скріншот з відео

Перший заступник постпреда президента в Криму Ізет Гданов написав заяву в СБУ про нібито зазіхання на територіальну цілісність України з боку посадових осіб Генічеського відділу ГУ Пенсійного фонду в Херсонській області. Про це Гданов повідомив на своїй сторінці в Facebook.

Своє звинувачення чиновник обгрунтовує тим, що в рамках співпраці з Пенсійним фондом РФ щодо уникнення подвійних пенсійних виплат Генічеський відділ передає персональні дані громадян, які виїхали з Криму на материк.

Також про посягання на територіальну цілісність України, на думку Гданова, свідчить те, що співробітники Генічеського відділу пишуть запити російським колегам російською мовою.

У своїх листах вони називають тимчасово окупований Крим "республікою Крим", що, на погляд Гданова, також є ознакою злочину.

Також заступника постпреда президента обурило те, що листи Генічеського відділу Пенсійного фонду закінчуються словами "Благодарим за сотрудничество", що, на його думку, свідчить про налагодження співпраці "з владою країни-агресора".

Гданов наводить копії відповідних листів, адресованих Генічеським відділом Пенсійному фонду РФ в Москві.

Також Гданов опублікував копію своєї заяви в СБУ.

Нещодавно генопрокурор Юрій Луценко заявив, що сьогодні триває співпраця ГПУ з російськими силовиками. "Видача злочинців з України в Росію і з Росії в Україну відбувається і зараз. Звичайно, на зовсім іншому рівні, ніж до війни, але приблизно 100 чоловік щороку передаються з країни в країну", - сказав Луценко.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини