RU

Посол Євросоюзу вірить у фантастичний потенціал України

09.04.2013, 01:58
Посол Євросоюзу вірить у фантастичний потенціал України - Фото
Глава представництва Євросоюзу в Україні Ян Томбінскій (фото - Council of the European Union)

"Я був дуже радий, що чотири головні сили в парламенті України дійшли згоди щодо договору про асоціацію. Чотири з п'яти політичних сил, які представлені в парламенті, підтримують угоду про асоціацію. Тож я сподіваюся, що прийняття різних законів, які пов'язані з процесом підписання угоди будуть виконані також при консенсусі політичних сил в парламенті", - заявив голова представництва Євросоюзу в Україні Ян Томбінський в ефірі каналу ICTV.

При цьому він також зазначив, що євроінтеграція є одним з найкращих інструментів для модернізації України. "Ви можете подивитися навколо, подивитися на своїх сусідів, серед яких є ті, хто найкращим чином використав останні 20 років. В України є потенціал для того, щоб пройти цей шлях успішної економіки. Фантастичний потенціал українського народу і фантастичний потенціал України, як країни, в цілому ", - сказав він.

При цьому він також зазначив, що звільнення політв'язнів було не єдиною умовою для подальшого руху України по шляху євроінтеграції. "Я вже говорив про дві основні умови: виправлення помилок парламентських виборів і подальша реформа судової системи України ... Прокуратура не повинна домінувати в судочинстві. Презумпція невинності повинна стати головним принципом судочинства", - сказав Томбінський.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини