RU

Посол США: Я - залізна рука? Це більше підходить кіногероям

09.08.2013, 11:19
Посол США: Я - залізна рука? Це більше підходить кіногероям - Фото
Джеффрі Пайєтт (фото - посольство США в Україні)
"Я з родиною прилетів в Україну в суботу, і перше, що ми зробили, - кинувши вдома валізи, вирушили прогулятися по навколишніх вулицях на Подолі. Потім піднялися по Андріївському узвозу, дійшли до Софії Київської, потім вниз - на Майдан і Хрещатик. Тисячі людей в цей час гуляли там, насолоджуючись приємним днем. Чудова вийшла прогулянка - ідеальний вступ до знайомства з багатою культурою та історією України. У наступні кілька тижнів я планую проїхатися по цікавих місцях Київщини", - розповів новий посол США в Україні Джеффрі Пайєтт в інтерв'ю газеті Вести.

Відповідаючи на питання, що в ЗМІ його називають Залізною рукою Вашингтона, Пайєтт здивувався: "Де ви це вичитали?! Перший раз чую про свою залізну руку. Більше підійшло б якому-небудь кіношному супергероєві".

Він розповів, що у нього "багато друзів серед американців українського походження". "Я мав честь працювати з послом Мелані Вервір в період, коли держсекретарем була Хілларі Клінтон, і знаю, що вона продовжує з глибокою зацікавленістю стежити за розвитком подій тут. Крім того, я працював з широкого спектру питань із заступником держсекретаря Венді Шерман (у неї бабуся з Переяслав-Хмельницького, - ред.). Перед самим від'їздом в Україну ми добре поспілкувалися з послом України в США Олександром Моциком. Поїли вареники, куліш і приготовлену в українському стилі північно-американську форель. Він сказав, що у вас в Карпатах теж водиться форель. Тепер хочу порибалити в Карпатах, зловити форель. У Сполучених штатах, як ви знаєте, дуже активна українська діаспора; я з багатьма з них зустрічався, вислуховував їх думки, з цікавістю дізнавався про їх сімейні історії. Сподіваюся придбати багато нових друзів і тут, в Україні", - сказав посол.

Пайетт зазначив, що його пріоритет в Україні - підтримати європейський вибір українського народу. "Цьому питанню я планую зараз приділити особливу увагу - аж до початку Вільнюського саміту", - сказав посол.

Досьє на Джеффрі Пайєтта
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини