RU

Посол США похвалив міжнародну політику Януковича

19.07.2013, 13:53
Посол США похвалив міжнародну політику Януковича - Фото
Джон Теффт
Посол США в Україні Джон Теффт вважає правильною міжнародну політику президента Віктора Януковича. Про це він сказав в інтерв'ю газеті День.

"У вашій країні дійсно ведеться постійна дискусія з цього приводу, за якою ми стежимо. Але президент вибрав те, що я вважаю правильною політикою, - Україна має бути частиною Європи, і одночасно намагатися підтримувати хороші відносини з Росією. І Сполучені Штати не мають жодних заперечень проти цього", - сказав посол.

За словами Теффта, США бачать майбутнє України в Європі. "Але ми розуміємо, що Росія є важливим сусідом, враховуючи історію, традиції і тісні економічні зв'язки, і вам потрібно з нею співпрацювати. Але коли йдеться про вибір конкретного союзу, і коли справа доходить до митних та інших економічних питань, то, за мою думку, Європейський Союз відкриває великі перспективи", - зазначив посол.

Посол Теффт висловив сподівання, що до саміту Східного партнерства у листопаді буде звільнена екс-прем'єр Юлія Тимошенко. На думку посла, ЄС склав "дуже хороший список" того, що Україні необхідно зробити до саміту. "Я сподіваюся, що все це буде зроблено, в тому числі і звільнення Тимошенко, тоді в листопаді ми всі зможемо привітати один одного і пишатися тим, що було зроблено, навіть більше ніж фактом підписання угоди, - тим, що Україна рухається в напрямку, якого ми всі прагнемо: демократичної держави з ринковою економікою, в якій панує верховенство права. Це було головною метою США і Європи протягом 22 років, і, думаю, що це було головною метою українців", - резюмував посол.

Нагадаємо, в серпні в Україну приїде новий посол США  Джеффрі Пайятт. Він змінить на посту Теффта, який очолює представництво США в Україні з грудня 2009 року.

Досьє на Джона Теффта
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини