RU

Посол ЄС: Зараз Україна до асоціації не готова

16.05.2013, 11:53
Посол ЄС: Зараз Україна до асоціації не готова - Фото
Ян Томбінський
Голова представництва Євросоюзу  Ян Томбінський зазначає, що всі політичні сили України повинні знаходити консенсус на шляху євроінтеграції. Про це він сказав на прес-конференції в Києві.

"Було б добре, якби опозиція і більшість поважали правила і процедури, брали на себе відповідальність і поділяли цю відповідальність", - сказав посол.

Посол визнав, що українська сторона багато чого зробила, запрацював парламент. Однак цього поки не достатньо для підписання угоди про асоціацію з ЄС. "Якби я на сьогоднішній день повинен був відповісти, чи буде підписано зараз угоду про асоціацію, то я сказав би ні", - заявив європейський дипломат.

Він додав, що на цьому шляху починається нова фаза підготовки до підписання документа, не менш важлива, ніж попередня. За словами Томбінського, фокус уваги ЄС буде зосереджений на питаннях демократії, верховенства права та правосуддя.

Нагадаємо, раніше посол України в ЄС - радник президента Костянтин Єлісєєв зазначив, що Київ показав прогрес у восьми з 11 пунктів умов Брюсселя.

за матеріалами Інтерфакс-Україна

Тест на придатність: що Україна повинна зробити для асоціації з ЄС

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини