RU

Посол ЄС в Україні не хоче санкцій для Києва

16.10.2012, 14:51
Посол ЄС в Україні не хоче санкцій для Києва - Фото
1385fc9e0bd352665832b518463c51a8.jpg
Посол Європейського Союзу в Україні Ян Томбінський не є прихильником застосування до України санкцій з боку ЄС. Про це він сказав сьогодні на прес-конференції, відповідаючи на відповідне запитання журналістів.

"Я не люблю працювати за негативним сценарієм. Я вважаю, що і Україна і Європейський Союз заслуговують кращого майбутнього"​​, - зазначив Томбінський.

Він підкреслив, що застосування санкцій не завжди приносило результати, і є приклади, коли санкції діють роками, але вони не допомагають країні змінитися. "Санкції - це хитра штука. Санкції легко впровадити, але важко скасувати. І про це треба пам'ятати. А також про те, що є причини для застосування санкцій, їх можна простежити кожен раз", - додав він.

Посол навів для прикладу ситуацію із застосуванням санкцій щодо Білорусі. "У Євросоюзі вдаються до порівняння, яким шляхом хоче йти Україна? Білоруським або в напрямку Європейського Союзу. В цьому випадку, необхідно виконати всі вимоги і дотримуватися тих стандартів, які існують в ЄС. Але відповідь знаходиться в Україні, а не в Брюсселі", - сказав він.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини