RU

Посол ЄС: Україні не загрожує крах, це все блеф від страху

26.09.2013, 13:30
Посол ЄС: Україні не загрожує крах, це все блеф від страху - Фото
Ян Томбінський
Прогнози про можливий крах української економіки і про дефолт у разі підписання і імплементації угоди про асоціацію з Європейським Союзом багато в чому перебільшені і висловлюються людьми, які побоюються успіху в процесі асоціації України з ЄС. Про це заявив глава представництва Європейського Союзу в Україні  Ян Томбінський у Києві.

"В останні тижні ми чули прогнози про крах економіки, про дефолт, я був дуже вражений тим, що в українському уряді швидко зрозуміли, що це багато в чому неправильні прогнози", - сказав Томбінський, передає УНІАН.

"Причини таких прогнозів в тому, що люди, які такі прогнози висловлюють, бояться того, що асоціація буде успішною і що не буде місця для чорних сценаріїв, як для України, так і ЄС", - заявив він.

При цьому Томбінський підкреслив, що сам по собі шлях асоціацію з ЄС несе багато викликів, але і вирішує багато проблем . "Асоціація - це не тільки вільна торгівля. Це ще й розвиток ділового клімату. Якщо він буде неприйнятний для українців, українського бізнесу, він не буде цікавий для інших інвесторів. ЗВТ може надати вихід і вирішення багатьох проблем", - підкреслив Томбінський.

Нагадаємо, Росія вважає, що асоціація з Євросоюзом може спровокувати дефолт України. Українська сторона вважає прогнози росіян безпідставними.

Досьє на Яна Томбінського
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини