RU

Посол ЄС: Наступний шанс підписати асоціацію з'явиться нескоро

20.03.2013, 01:32
Посол ЄС: Наступний шанс підписати асоціацію з'явиться нескоро - Фото
2e2b15dd55c7abb34aa2b674aaaeb9e6.jpg

Євросоюз може повернутися до підписання угоди з Україною про асоціацію у разі його провалу в листопаді цього року не раніше літа 2015 року. Таку думку висловив посол ЄС в Україні Ян Томбінський на конференції "Україна - погляд зсередини", передає агентство Інтерфакс-Україна.

"Наше керівництво вклало серйозний політичний капітал, але двічі ризикувати цим політичним капіталом ЄС не стане, якщо не побачить конкретних результатів", - сказав він.

За його словами, в 2014 році Євросоюз буде думати не про Україну, а про вибори в Європарламент, про реформування економічної політики, про вимоги Великобританії про нову Угоду про Євросоюз.

"Коли в березні 2015 року в Україні президентські вибори, в Євросоюзі теж будуть серйозні зміни, тому мало шансів, що Україна залишиться в центрі уваги", - сказав посол ЄС.

Він також додав, що українська політика нагадує йому клаптеву ковдру: вибираються певні заходи, мало пов'язані один з одним, з рекомендацій то МВФ, то ЄС, то Росії, при цьому вони ніяк не пов'язані між собою. "А в цілому стратегії немає", - підкреслив Томбінський.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини