RU

Посол ЄС: Асоціація дозволить модернізувати Україну

19.04.2013, 11:00
Посол ЄС: Асоціація дозволить модернізувати Україну - Фото
Ян Томбінський (фото - Council of the European Union)
"Угода про асоціацію - це кращі умови життя, модернізація країни, план дій для того, щоб Україна стала більш сприятливою для своїх громадян. Це самий кращий інструмент, який пропонує Євросоюз", - заявив посол ЄС Ян Томбінський під час свого виступу на 6-му форумі "Безпека в небезпечному світі", організованому фондом м Open Ukraine.

Томбінський зазначив, що за останні роки більше 7 млн. українців покинули свою країну, оскільки не бачать в ній перспектив для себе.

Дипломат запевнив, що всі органи влади мають працювати на поліпшення якості життя людей, а інтереси людини стояти в центрі політики. "Ці структури повинні служити людям, а не люди їм", - підкреслив Томбінський.

Він також нагадав, що підписання Угоди про асоціацію відкриє для України доступ до ринків і посприяє підвищенню конкурентоспроможності виробників. "Асоціація - це позитивна пропозиція і не має ніяких негативних наслідків для інших партнерів країни. Вона не містить потенціал нанесення удару, це більше можливостей для країни", - підсумував Томбінський.

за матеріалами Інтерфакс-Україна

Досьє на Яна Томбінського

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини