RU

Посол: Мета гібридної війни - роз'єднати Україну і Польщу

22.11.2016, 16:29
Посол: Мета гібридної війни - роз'єднати Україну і Польщу - Фото
Ян Пєкло (фото - скріншот відео)
Нинішня гібридна війна Росії головним чином спрямована на роз'єднання України та Польщі. Про це заявив посол Польщі в Україні Ян Пєкло, повідомляє Укрінформ.

"Зараз гібридна війна, яка ведеться Росією, зосереджена в основному на одному моменті, який полягає в тому, яким чином роз'єднати український і польський народи, використовуючи загальну історію. Саме тому так важливо зробити історію правдивою- такою, якою вона була насправді, а не такою, якою її подає російська чи радянська пропаганда", - сказав Пєкло.

Посол зазначив, що ця історична робота дуже важлива, оскільки комуністична влада завжди намагалася фальсифікувати історію.

"Дуже гарний доказ цієї фальсифікації - комуністична пропаганда під час Другої світової війни, згідно з якою війна нібито почалася після нападу Гітлера на Радянський Союз в 1941 році, хоча насправді вона почалася в 1939 році, коли Гітлер і Радянський Союз разом напали на Польщу. І відповідно до цього міфу під час Другої світової війни гинули саме росіяни - не українці, білоруси, грузини, вірмени, азербайджанці", - підкреслив посол.

16 листопада повідомлялося, що до кінця 2016 року польська армія збільшиться на вісім тисяч військовослужбовців.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини