Посол: Скасування санкцій проти РФ - урядовий курс Італії

05.09.2018, 11:08
Посол: Скасування санкцій проти РФ - урядовий курс Італії - Фото
Євген Перелигін (фото - facebook.com/alesya.tataryn)

На початку зими ЄС буде непросто проявити солідарність з Києвом через позицію влади Італії, яка збігається з кремлівською, заявив Євген Перелигін

У грудні, коли Євросоюз знову буде вирішувати - продовжувати санкції проти Росії чи ні, ситуація з єдиною думкою країн-членів через позицію Риму буде складніше, ніж на початку літа, коли тільки було сформовано новий італійський уряд. Це прогнозує український посол в Італії Євген Перелигін, пише Сегодня.

Дипломат про можливість скасування санкцій ЄС проти РФ: "Тепер це офіційний курс чинного уряду Італії. Тобто, ми маємо ситуацію, яка відрізняється від інших країн, де політики про це тільки говорять. Італія, як не прикро про це говорити, єдина країна, де політика скасування санкцій стала урядовою програмою ".

Тепер, нарікає Перелигін, на прохання зберігати євросолідарність в питанні санкцій проти країни-агресора він чує відповідь, що "від звичайного чиновника до прем'єра всі повинні виконувати урядову програму".

На думку посла, остаточна позиція Риму в питанні продовження санкцій буде залежати від рішення інших проблемних питань, які накопичилися між Італією і ЄС.

Читайте також: Назустріч шторму: нова Італія і стара Європа

В кінці червня Рим проголосував за продовження санкцій проти РФ. З того часу риторика влади Італії загострюється: зокрема, лідер правої партії "Ліга" Маттео Сальвіні назвав "законним" російське захоплення Криму. Той же політик, нині віце-прем'єр Італії, захоплюється російським лідером Володимиром Путіним і ходить у футболці з його фото.

Глава італійського уряду Джузеппе Конте заявляв, що секторальні санкції проти РФ, які ЄС ввів за російську окупацію Криму і війну в Донбасі, не повинні відновлюватися автоматично.

Ольга Коптева
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерський проєктБоялись, що хворі бігатимуть вулицями