RU

Посол Грузії звинувачує Росію в намірі скинути Саакашвілі

19.08.2008, 13:02

Незважаючи на домовленості, російські військові не залишають територію Грузії. Про це сьогодні на прес-конференції заявив Посол Грузії в Україні Мераб Антадзе. За його словами, мета Росії - повалення керівництва Грузії.

Як повідомляє кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, М. Антадзе стверджує, що "російське керівництво навмисно продовжує цілеспрямоване руйнування грузинської економіки". У Грузії і сьогодні вибухають мости, інфраструктура, відбуваються етнічні чистки, - причому не лише в зоні конфлікту, але і за його межами. "останніми днями тривають дії, які спрямовані фактично на повалення керівництва Грузії. Це основна мета військових дій", - наголосив він, додавши, що основною причиною військового конфлікту є те, що Росію не влаштовує керівництво Грузії, яке дотримується євроінтеграції.

Ще однією причиною Посол назвав незалежні економічні проекти, які забезпечують енергоресурсами країни Західної Європи.

Нагадаємо, сьогодні відбувся обмін грузинських та російських полонених за принципом "всіх на всіх". За інформацією низки засобів масової інформації, сторони обмінялися полоненими в селі неподалік Тбілісі.

16 серпня Президент РФ Д. Медведєв підписав план урегулювання конфлікту, що складається з узгоджених раніше шести принципів. Президент Грузії Михайло Саакашвілі підписав угоду про припинення вогню в зоні грузинсько-осетинського конфлікту ввечері 15 серпня.

Детальніше про грузинсько-осетинський конфлікт >>>

Обговорення військового конфлікту у Грузії на ЛІГА.Форум >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини