RU

Послу Росії обмежений доступ до Європарламенту

03.06.2015, 11:51
Послу Росії обмежений доступ до Європарламенту - Фото
Мартін Шульц (фото: ЕРА)
Європейський парламент відповів на введення Російською Федерацією заборони на в'їзд в країну європейських політиків і військових лідерів. Відтепер російського посла при Євросоюзі не хочуть бачити в законодавчому органі ЄС, а російських законодавців допускатимуть у туди тільки після спеціальної перевірки, пише агенство Голос Америки.

Відповідна заява голови Європарламенту Мартіна Шульца з'явилося через тиждень після того, як російський МЗС склав "чорний список" з 89 політиків, військових і представників розвідслужб, в який, зокрема, потрапили ряд критиків путінської Росії. Серед них 8 німецьких політиків, у тому числі євродепутати Ребекка Хармс і Даніель Кон-Бендіт, глава німецько-української парламентської групи Карл-Георг Велльман.

"Мартін Шульц сьогодні поінформував посла Росії в ЄС, що він вважає виправданим прийняття відповідних відповідних заходів", - повідомили в апараті спікера.

Наголошується, що ці заходи включають обмеження вільного доступу до Європарламенту послу РФ в ЄС Володимиру Чижову, що означає, що він може потрапити туди тільки при "особливих обставин".

Питання про доступ депутатів Держдуми і членів Ради Федерації буде вирішуватися на індивідуальній основі, повідомили в апараті Шульца. Спікер також призупинив участь Європарламенту в роботі комітету, що складається із законодавців Росії і ЄС, який збирався кілька разів на рік для розгляду питань про поліпшення зв'язків.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини