RU

Посли США і Євросоюзу 29 квітня приїдуть до Тимошенко, - Немиря

25.04.2013, 17:59
Посли США і Євросоюзу 29 квітня приїдуть до Тимошенко, - Немиря - Фото
Зліва направо: Ян Томбінський і Джон Теффт
Посли Європейського Союзу і США в Україні відвідають екс-прем'єра Юлію Тимошенко в харківській лікарні Укрзалізниці у понеділок, 29 квітня. Про це заявив заступник лідера ВО Батьківщина Григорій Немиря після зустрічі з міністрами закордонних справ Польщі, Литви, Нідерландів і міністром європейських справ Данії, повідомляє прес-служба політсили.

"У понеділок голова представництва ЄС в Україні Ян Томбінський і посол США в Україні Джон Теффт відвідають Юлію Тимошенко у Харкові", - сказав політик.

Як відомо, Томбінський і Теффт відвідували Тимошенко у лікарні в минулому році. Цього року вони неодноразово просили українську владу про зустріч з екс-прем'єром, але отримували відмови.

Нагадаємо, сьогоднішнє засідання комісії при президентові України з питань помилування, на якому мало розглядатися звернення щодо звільнення екс-прем'єр-міністра Юлії Тимошенко, зірвалося через відсутність кворуму. Засідання перенесено на 29 квітня.

Раніше Юлію Тимошенко просили помилувати українські дипломати, діячі культури та громадські діячі. Жінки - народні депутати також передали  Віктору Януковичу прохання про помилування екс-прем'єра. Президент у той же день прийняв це клопотання до уваги. 19 квітня воно було передано комісії при президентові України з питань помилування. Комісія повинна його розглянути і внести свої пропозиції главі держави.

Досьє на Яна Томбінського

Досьє на Джона Теффта

Досьє на Юлію Тимошенко

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини