RU

Посли США і ЄС приїхали до Тимошенко

23.05.2013, 12:24
Посли США і ЄС приїхали до Тимошенко - Фото
Томбінський (ліворуч) і Теффт вже в лікарні

Посли США і ЄС в Україні приїхали в ЦКЛ 5 міста Харкова, де проходить курс лікування екс-прем'єр України Юлія Тимошенко.

Посол Сполучених Штатів Джон Теффт заїхав на територію ЦКЛ №5 на машині з дипломатичними номерами у супроводі машини ДАІ. Через кілька хвилин на територію лікарні заїхала машина з дипломатичними номерами, в якій знаходився посол ЄС в Україні Ян Томбінський.

Слідом за послами в лікарню приїхали прокурор Харківської області Геннадій Тюрін і наглядовий прокурор Ігор Краснолобов.

Член парламентської фракції Батьківщини
Григорій Немиря вважає, що надання послам дозволу на зустріч з Тимошенко пов'язане з тим, що наступного місяця в Україну прибуває місія Європейського парламенту під головуванням Пета Кокса та Олександра Квасьневського. Крім того, в четвер у Страсбурзі (Франція) відбудеться спеціальне засідання комітету з закордонних справ Європарламенту, де, за інформацією Немирі, виступатиме захисник Тимошенко Сергій Власенко.

Теффт та Томбінський ще в квітні зверталися до Державної пенітенціарної служби з проханням дозволити їм відвідати Тимошенко, однак у відомстві пообіцяли розглянути їх звернення після травневих свят. Востаннє американський і європейський посли бачилися з ув'язненою в ЦКЛ №5 у минулому році.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Досьє на Юлію Тимошенко

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини