RU

Посли США і ЄС говорили з Луценком більше трьох годин

26.11.2012, 14:59
Посли США і ЄС говорили з Луценком більше трьох годин - Фото
Ян Томбінський і Джон Теффт

Посол США Джон Теффт і глава дипломатичного представництва Європейського Союзу Ян Томбінський говорили з Юрієм Луценком три з половиною години. Про це вони розповіли журналістам після зустрічі з Луценком у Менській колонії.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Томбінський наголосив: "Я б не сказав, що нас щось здивувало, оскільки ситуація, коли ти зустрічаєшся з людиною в тюрмі, завжди складна". За його словами, побачення тривало близько 3,5 годин. "Ми широке коло питань обговорили під час нашої розмови", - сказав він, додавши, що Луценко був на близькій відстані, але їх розділяло скло, і розмовляти довелося через спеціальний телефон.

Під час зустрічі з Луценком дипломати говорили про правові аспекти його кримінальної справи, стан здоров'я та політичну ситуацію в Україні. "Зустріч була дуже цікавою і корисною. Він свою силу духу не втратив. Він та людина, яку важко зігнути", - наголосив Томбінський.

У свою чергу, Теффт заявив, що задоволений тим, що влада нарешті дала дозвіл на зустріч, оскільки з таким проханням посли зверталися вже давно. "Мене особливо вразило його почуття гумору. Незважаючи на те, що людина перебуває в таких непростих обставинах, він демонструє дивовижне почуття гумору", - сказав посол.

Нагадаємо, сьогодні посол США Джон Теффт і посол ЄС Ян Томбінський зустрічалися з Луценком в Менській колонії.

Теффт вже кілька разів намагався потрапити на побачення з екс-міністром внутрішніх справ в колонії, проте йому це не вдавалося. За заявою опозиції, цієї зустрічі не хотіли у вищих кабінетах влади.

Досьє на Юрія Луценка

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини