RU

Порушення на виборах в Раду не були масовими й системними, - КВУ

29.10.2012, 11:22
Порушення на виборах в Раду не були масовими й системними, - КВУ - Фото
1155228dd8eef6f943aacb096f4d9b02.jpg
Порушення в ході голосування на виборах у Верховну Раду України не мали масового і системного характеру. Про це заявляє Комітет виборців України (КВУ).

"Порушення виборчого законодавства в ході підготовки і проведення голосування були зафіксовані в більшості регіонів України. Однак вони не мали масового і системного характеру. Більш вагомий вплив мали порушення та недоліки, які мали місце на ранніх етапах виборчої гонки, зокрема - при утворенні виборчих округів, формуванні виборчих комісій, здійсненні передвиборної агітації ", - йдеться у повідомленні КВУ.

У комітеті відзначили, що до найпоширеніших недоліків в організації голосування слід віднести "переформатування" складу деяких комісій безпосередньо перед днем ​​голосування, низька якість списків виборців.

Досить поширені випадки підкупу виборців, які залишилися без належного реагування правоохоронних органів і могли вплинути на результати волевиявлення в деяких одномандатних округах, відсутність на ряді ділянок достатньої кількості виборчих бюлетенів, неправильне використання штампу "Вибув" для внесення змін до бюлетенів, зловживання, пов'язані з організацією голосування "на дому".

Крім того, за даними спостерігачів, у день голосування спостерігачі мали повний доступ до всіх виборчих процесів. "У той же час викликає занепокоєння серія DDOS-атак на сервери організацій спостерігають за виборами та інформаційні ресурси, в тому числі на сервер КВУ. Відповідні правоохоронні органи поки не дали оцінки цього інциденту. У багатьох випадках на виборчих дільницях були відсутні роз'яснення процедури голосування, тоді як системи відеоспостереження за ходом голосування працювали не завжди ефективно ", - зазначили в організкації.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини