RU

Портнов виклав особисті дані водія "Схем": заява редакції

01.11.2019, 17:15
Портнов виклав особисті дані водія
Андрій Портнов (скриншот)

Колишній заступник голови АП Андрій Портнов оприлюднив у своєму Telegram-каналі персональні дані члена знімальної групи програми "Схеми", яка проводить розслідування впливу та зв'язків колишнього чиновника з новою українською владою. Редакція програми заявляє про порушення закону.

Портнов опублікував персональні дані водія знімальної групи, а саме його повні паспортні дані та домашню адресу, номери авто, а також дані, що свідчать про стеження за його місцем проживання.

"Редакція розцінює публікацію Андрієм Портновим персональних даних водія програми як прямий тиск на команду "Схем", - йдеться в заяві редакції.

Юрист Інституту розвитку регіональної преси Людмила Панкратова заявила, що оприлюднення Портновим такої інформації є порушенням ряду статей закону про захист персональних даних і Кримінального кодексу.

Після публікації заяви "Схем" Портнов написав у своєму Telegram-каналі: "Приношу одіозному ЗМІ свої вибачення за фото їх автомобіля та даних водія. Наступного разу ми зробимо його фото з відром на голові. Тисячі вибачень за недопрацювання".

Пост Портнова з персональними даними водія "Схем" поширив у своєму Telegram-каналі народний депутат від фракції Слуга народу Олександр Дубінський.

23 жовтня стало відомо, що суд надав доступ слідчим ДБР до комунікації редакції "Схем", яка готувала розслідування про п'ятого президента Петра Порошенка. Пізніше з'явилася реакція журналістів на таке рішення.

Елена Деревянко
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини