Портнов виграв суд у СБУ

08.10.2008, 15:17

Шевченківський районний суд Києва задовольнив позов народного депутата України від БЮТ Андрія Портнова до Служби безпеки України, визнавши інформацію, пошире

Шевченківський районний суд Києва задовольнив позов народного депутата України від БЮТ Андрія Портнова до Служби безпеки України, визнавши інформацію, поширену СБУ щодо А. Портнова, недостовірною і наклепницькою. Про це повідомив адвокат представника БЮТ Володимир Макар.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі БЮТ, у травні цього року під час висунення кандидатури А. Портнова на посаду керівника Фонду державного майна Служба безпеки України звинуватила його в причетності до ряду незаконних дій.

Суд у повному обсязі задовольнив вимоги А. Портнова, визнавши інформацію, поширену СБУ, неправдивою і такою, що не відповідає дійсності. Також суд зобов'язав СБУ спростувати наклепницьку інформацію.

"Служба безпеки України вже давно у суспільства не асоціюється з правоохоронним органом, а керівництво СБУ останнім часом перетворилося в політичних клоунів", - заявив А. Портнов.

Рішення може бути оскаржено в апеляційному суді м. Києва шляхом подання заяви про апеляційне оскарження і подання апеляційної скарги.

Досьє на Андрія Портнова >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы