RU

Портнов виграв суд у СБУ

08.10.2008, 15:17

Шевченківський районний суд Києва задовольнив позов народного депутата України від БЮТ Андрія Портнова до Служби безпеки України, визнавши інформацію, поширену СБУ щодо А. Портнова, недостовірною і наклепницькою. Про це повідомив адвокат представника БЮТ Володимир Макар.

Як повідомили ЛІГАБізнесІнформ у прес-службі БЮТ, у травні цього року під час висунення кандидатури А. Портнова на посаду керівника Фонду державного майна Служба безпеки України звинуватила його в причетності до ряду незаконних дій.

Суд у повному обсязі задовольнив вимоги А. Портнова, визнавши інформацію, поширену СБУ, неправдивою і такою, що не відповідає дійсності. Також суд зобов'язав СБУ спростувати наклепницьку інформацію.

"Служба безпеки України вже давно у суспільства не асоціюється з правоохоронним органом, а керівництво СБУ останнім часом перетворилося в політичних клоунів", - заявив А. Портнов.

Рішення може бути оскаржено в апеляційному суді м. Києва шляхом подання заяви про апеляційне оскарження і подання апеляційної скарги.

Досьє на Андрія Портнова >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини