RU

Портнов пов'язав Януковича та Балогу в контролі над коаліцією

24.06.2008, 11:37

Партія регіонів контролює коаліцію за допомогою Секретаріату Президента, зокрема, через контрольованих Секретаріатом депутатів. Про це заявив народний депутат від БЮТ Андрій Портнов.

За інформацією низки ЗМІ, А. Портнов зазначив, що зараз "уряд є єдиним центром стабільності", не зважаючи на відсутність 226 голосів у коаліції. За словами політика, основним завданням коаліції є обрання Кабміну, а для розв'язання поточних питань можна обійтися ситуативною більшістю. "Тому недієздатність Верховної Ради не заважає працювати уряду", - вважає нардеп.

Водночас, причину неефективності парламенту БЮТівец бачить у втручанні Партії регіонів в діяльність коаліції через контрольованих Секретаріатом депутатів. "Я думаю, ні для кого сьогодні не є секретом, що коаліція, з її 227 голосами, частково контролюється Партією регіонів через Секретаріат Президента, з яким вони співпрацюють. І сьогодні цьому є маса підтверджень", - наголосив А. Портнов.

Нагадаємо, 6 червня два депутати - Ігор Рибаков (БЮТ) і Юрій Бут (НУНС) - вийшли зі складу коаліції демократичних сил. Зі свого боку, народний депутат України від НУНС Іван Плющ заявив, що наразі не планує вступати до парламентської коаліції.

Досьє на Андрія Портнова >>>

Детальніша інформація про інших відомих персон >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини