RU

Портнов переконаний, що і 14 грудня виборів не буде

21.10.2008, 09:33

Заступник глави парламентської фракції БЮТ Андрій Портнов переконаний, що вибори 14 грудня не відбудуться. Про це він заявив в інтерв'ю "Deutsche Welle".

А. Портнов, зокрема, наголосив, що фракція БЮТ однозначно не погоджується з президентським рішенням щодо перенесення виборів. "Вважаємо дії команди Президента направленими на подальше економічне знищення України. Ми будемо застосовувати всі можливі законні способи, щоб цей виборчий процес не почався і 14 грудня", - заявив депутат.

За словами А. Портнова, можливостей у його політичної сили досить, щоб заблокувати, як він сказав, "цей антиконституційний процес" шляхом оскарження президентських рішень у судах.

Нагадаємо, 20 жовтня Президент України Віктор Ющенко дав народним депутатам декілька робочих днів, підписавши Указ про поновлення роботи Верховної Ради України VI скликання. Тим же Указом глава держави переніс дострокові парламентські вибори з 7 на 14 грудня. Глава держави розраховує, що за декілька днів своєї роботи парламент прийме пакет антикризових заходів, схвалених у понеділок РНБО. "Ми керуємося тим, що парламент прийме зміни до Державного бюджету 2008 року... Друге - ми сподіваємося, що парламент схвалить антикризові кроки, які були розглянуті РНБО і вимагатиме законодавчої підтримки українського парламенту", - пояснив В.Ющенко в телезверненні до українського народу.

Детальніше про розвиток подій навколо парламентських виборів >>>

Досьє на Андрія Портнова >>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини