RU

Портнов ініціює кадрові "чистки" у БЮТ

01.04.2009, 10:14

Заступник лідера фракції БЮТ Андрій Портнов ініціює внутрішні кадрові чистки у блоці в зв'язку із поразкою БЮТ на виборах У Тернополі. Про це народний депутат заявив у коментарі "Українській правді".

"Необхідно вивчити дії осіб, котрі відповідали за тернопільський напрям, і ухвалити жорсткі кадрові рішення щодо наших партійних функціонерів центрального і місцевого рівня", - зокрема, наголосив А.Портнов.

На його думку, причиною поразки Ю.Тимошенко на виборах у Тернополі стали "легковажність і безкарність деяких членів БЮТ, що відповідали за партійний, правовий і політичний супровід виборчого процесу".

"Також було б незайвим провести кадрове оновлення представників нашої політичної сили в місцевих органах влади і уряді", - закликав А. Портнов. За його словами, сьогодні "тільки так можна укріпити довіру до нашого блоку" у суспільстві.

Нагадаємо, згідно із даними ТВК, у Тернопільську облраду пройшли 7 партій. Серед них: Всеукраїнське об'єднання "Свобода", що набрало на виборах 34,69% голосів. "Єдиний центр", з результатом в 14,2%. Партія регіонів - 9,8%. Українська народна партія - 7,99%. Блок Юлії Тимошенко - 8,1%. "Народний Союз "Наша Україна" - 5,52%. Блок Литвина - 3,6%. Проти всіх проголосували 6,78% виборців.

Таким чином, БЮТ у Тернополі програв Партії регіонів і "Єдиному центру".

Андрій Портнов: біографія і добірка новин>>>
БЮТ: довідка і добірка новин>>>


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини