RU

Бренд ТВі контролюють Княжицький, Шевченко і Портников

07.05.2013, 16:29
Бренд ТВі контролюють Княжицький, Шевченко і Портников - Фото
3e53ee8ec3fc803ae73b5f2159542fbf.jpg
Про це написала на своїй сторінці у Facebook колишня співробітниця ТВі Лана Самохвалова.

"Джерела в Державній службі інтелектуальної власності повідомили, що 26 квітня 2013 нею отримано угоду між ТОВ Медіа Інфо, яка захоплена рейдерами, і ТОВ Інфо24, згідно з яким усі права на торговельні марки ТВі мають відійти Інфо24", - написала вона.

При цьому, як зазначає Самохвалова, директором Інфо24 є журналіст каналу Віталій Портников. "Власниками компанії є Микола Княжицький (25%), Артем Шевченко (25%), Віталій Портников (25%) і Наталія Катеринчук (25%). При цьому Княжицький, Шевченко і Портников мають контрольний пакет (сукупно контролюється 75% голосів). Згідно з даними Інформаційно-ресурсного центру, Віталій Портников є єдиною особою, уповноваженою підписувати договори від імені Інфо24 ", - додала вона.

Таким чином, вважає вона, компанія Медіа Інфо втратила всі права на бренд ТВі.

На її думку, це свідчить про використання новими власниками "класичних рейдерських технологій, коли після тимчасового захоплення контролю над підприємством з нього викачуються всі активи і переписуються на довірених осіб". "Очевидно, що у випадку "законною покупки" підприємства нові власники, як правило, не переписують придбані разом з компанією бренди на третіх осіб. Але підписання угоди про торгової марки ТВі може означати, що або Портников і більшість акціонерів Інфо24 і є "довіреними особами" рейдерів, або передача бренду є формою оплати за "лояльність" з їх боку", - вважає Самохвалова.

Крім того, не виключила вона, можна припустити і варіант, що підпис Портникова підробили. "Враховуючи, що канал ТВі захоплений за підробленими документами, підробка підпису Портникова на договорі по торговій марці ТВі буде повністю в світлі останніх тенденцій", - вважає вона.

Нагадаємо, раніше на телеканалі ТВі змінився інвестор. Замість Олександра Кагаловського ним став Олександр Альтман. Була звільнена генеральний директор ТВі Наталя Катеринчук. Замість неї посаду зайняв Артем Шевченко. Він внесений до держреєстру як правомочний гендиректор каналу.

Нове керівництво заявило, що попередній власник планував продати канал бізнесменам, пов'язаним з владою. Сам Кагаловський назвав те, що відбувається рейдерським захопленням і має намір повернути контроль над каналом. Частина журналістів вирішила не виходити в ефір. Через деякий час більше 30 співробітників ТВi звільнилися.

 Що з ТВі: рейдерське захоплення або захист від поглинання владою
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини