RU

Портал ЛІГА.net піддається DDos-атаці

19.03.2014, 15:21
Портал ЛІГА.net піддається DDos-атаці - Фото
d40ef7c0bd0240fbd0355406eb022cb2.jpg
Вранці в середу, 19 березня, на портал ЛІГА.net була проведена DDoS-атака, яка триває досі. Протягом перших двох годин атаки портал був недоступний для користувачів.

Зараз технічні фахівці ЛІГАБізнесІнформ відновили доступ для читачів з України, найближчим часом буде відновлений доступ для користувачів з-за кордону.

Повідомлення про проблеми з доступом ви можете направити на адресу [email protected], при цьому просимо вас вказати характер проблеми і назвувашого інтернет-провайдера.

Ви також можете слідкувати за оновленнями порталу ЛІГА.net через нашу офіційну сторінку ЛІГА.net в Facebook.

"За останні місяці портал став ключовим джерелом інформації про події в країні. Об'єктивність і активна позиція ЛІГАБізнесІнформ має свою ціну - ми вже неодноразово піддавалися подібного роду атакам. Але ми готові до такого розвитку подій  Хочу подякувати читачас за довіру і підтримку і запевнити: портал продовжить роботу", - зазначила виконавчий директор ЛІГАБізнесІнформ Ольга Чибісова .

Відповідальність за атаку на портал взяла на себе організація КіберБеркут. Відповідне повідомлення з'явилося на сторінці організації в Facebook. Судячи з повідомлень на сайті, КіберБеркут також причетний до блокування ресурсу ZIK.ua, який в даний момент не доступний. Крім того, організація здійснювала атаки на сайти інформагентств Уніан та Укрінформ, а також на персональний сайт Андрія Парубія (www.parubiy.org).

Нагадаємо, аналогічна за масштабом DDoS-атака на ЛІГА.net мала місце 3 місяці тому, в розпалЄвромайдану. Тоді атака тривала близько доби, після чого портал відновив роботу в повноцінному режимі.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини