Порошенко звільнив від мобілізації родичів загиблих в АТО

21.06.2016, 16:03
Порошенко звільнив від мобілізації родичів загиблих в АТО - Фото
Петро Порошенко

По мобілізації заборонено закликати жінок або чоловіків, чиї близькі родичі загинули або пропали безвісти під час антитерористичної операції

Президент Петро Порошенко підписав закон, що забороняє призивати в рамках мобілізації родичів бійців, загиблих в антитерористичній операції. Про це йдеться в картці документа на сайті Верховної Ради.

У новій редакції йдеться, що з мобілізації заборонено закликати жінок або чоловіків, чиї близькі родичі (чоловік, дружина, син, дочка, батько, мати, дід, баба, брат чи сестра) загинули або пропали безвісти під час проведення антитерористичної операції.

Законопроект був внесений до парламенту на початку квітня 2016 року. 31 квітня Верховна Рада його прийняла і 7 червня за підписом спікера парламенту відправила президентові.

Генеральний штаб розробив проект указу президента про звільнення військовослужбовців п'ятої хвилі мобілізації в червні-липні цього року. Більшість військових демобілізують в липні. За планом, до кінця липня всіх службовців п'ятої хвилі мобілізації звільнять в запас.

З початку року контракт зі Збройними Силами України підписали 24 тисячі військовослужбовців, понад 7 тисяч залишилися на службі після закінчення мобілізації.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

"Царь Кернес". Как хорошо ты знаешь, что происходит в Харькове? Тест LIGA.net с призами