Порошенко: ЗСУ повинні перейти на стандарти НАТО до 2020 року

04.12.2015, 17:45
Порошенко: ЗСУ повинні перейти на стандарти НАТО до 2020 року - Фото
Фото: president.gov.ua

За словами президента, після досягнення критеріїв членства, переходу ЗСУ на стандарти НАТО, Україна зможе розраховувати на прийняття до альянсу

Нова військова доктрина України ставить завдання до 2020 року забезпечити повну сумісність Збройних Сил України з відповідними силами держав - членів НАТО. Про це заявив під час урочистої зустрічі з нагоди Дня ЗСУ президент України Петро Порошенко, повідомляє прес-служба глави держави.

"Це потрібно тому, що ми плануємо по досягненні нами критеріїв членства отримати перспективу членства. І впевнені, розраховуємо, що буде так само продемонстрована готовність нашими партнерами прийняти Україну", - сказав президент.

Президент зазначив, що зміни пропорцій у військовому бюджеті наближають його структуру до стандартів НАТО.
Вже йде робота з переведення на стандарти НАТО системи забезпечення військ. Розроблено 32 технічних умови предметів речового забезпечення Збройних Сил України за стандартами альянсу. У взаємодії з фахівцями країн НАТО розроблена і введена в дію Доктрина логістичного забезпечення Збройних Сил. Впровадження сучасних підходів дозволило Міністерству оборони провести експеримент по впровадженню нової системи харчування.

Порошенко також додав, що на черзі - пілотні проекти з медичного евакуаційного забезпечення, автоматизації медичних складів, реформа системи надання військовослужбовцям житла.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии