RU

Порошенко зберіг зарплати міліціонерам, які потрапили в полон

27.04.2015, 15:45
Порошенко зберіг зарплати міліціонерам, які потрапили в полон - Фото
Петро Порошенко
Президент України Петро Порошенко підписав закон №324-VIII "Про внесення змін до статті 19 закону України" Про міліцію "щодо збереження грошового та інших видів забезпечення працівникам міліції, захопленим у полон або заручниками, або без вісті зниклим, який був проголосований Верховною Радою України 9 квітня 2015 року.

Як повідомляє прес-служба глави держави, відповідно до закону, сім'ям зазначених працівників міліції щомісячно виплачується грошове забезпечення, в тому числі додаткові та інші види грошового забезпечення у розмірах, встановлених працівнику міліції в день захоплення його в полон або заручником, або визнання його без вісті зниклим.

Виплата грошового забезпечення членам сімей здійснюється до повного з'ясування обставин захоплення працівників міліції в полон або заручниками, або їх звільнення або визнання в установленому законом порядку без вісті зниклими чи оголошення померлими.

У всіх випадках виплата грошового забезпечення здійснюється не більше ніж до дня виключення працівника міліції з кадрів Міністерства внутрішніх справ України в установленому порядку.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини