RU

Порошенко заявив, що незадоволений роботою парламенту і Кабміну

04.06.2015, 12:14
Порошенко заявив, що незадоволений роботою парламенту і Кабміну - Фото
b05e3baccb0127c607fd4efb2ad3b2ff.jpg
Президент України Петро Порошенко під час щорічного послання у Верховній Раді заявив, що незадоволений своєю роботою, а також роботою уряду та парламенту.

"Мене часто запитують, чи задоволений я роботою уряду - ні. Чи задоволений я роботою Верховної Ради? Очевидно, також ні. Скажу більше, я незадоволений і своєю роботою. Мені не доводиться скаржитися на брак критики в ЗМІ, але ніхто мене не критикує більше, ніж я сам. Знаєте чому? Тому що народ усіма нами дуже незадоволений", - заявив Порошенко.

При цьому президент зазначив, що представники влади не мають ні найменшого права скаржитися на людей, які довірили їм країну.

"Наше спільне завдання - подвоїти і потроїти зусилля заради змін в Україні, спланувати тактичні і стратегічні кроки по реалізації того курсу, який визначений народом України на революції Переваги, а також позачергових виборах президента і парламенту. Тим більше, що у нас є негативний приклад сумно відомої багатовекторності. Тепер наш курс остаточний і бесповоротний - це вступ до Європейського Союзу", - сказав президент у Верховній Раді.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини