Порошенко затвердив ратифікацію Паризької угоди по клімату

01.08.2016, 12:30
Порошенко затвердив ратифікацію Паризької угоди по клімату - Фото
Петро Порошенко

Паризька хартія - документ-спадкоємець Кіотського протоколу зі змін клімату. Сьогодні президент України підписав документ про його ратифікацію

Президент Петро Порошенко підписав закон про ратифікацію Паризької угоди, прийнятий парламентом 14 липня. Про це йдеться в повідомленні прес-служби глави держави.

Паризька хартія була укладена як документ- "спадкоємець" Кіотського протоколу. Домовленість спрямована на прискорення впровадження положень рамкової конвенції ООН про зміну клімату та зміцнення глобального реагування на загрозу його зміни в контексті сталого розвитку та зусиль з подолання бідності.

Документ встановлює основу міжнародного режиму зі зміни клімату, в той час як механізми, процедури та інші практичні питання щодо забезпечення співпраці в рамках угоди повинні бути розроблені протягом наступних чотирьох років і схвалені на першій сесії робочого органу - конференції сторін-підписантів.

В угоді всі країни зобов'язуються вжити заходів до того, щоб підвищення загальносвітової температури склало значно менше двох градусів Цельсія, а з урахуванням серйозності існуючих ризиків - прагнути обмежити зростання температури рівнем 1,5 градуса.

Паризька хартія набере чинності, коли не менше 55 сторін рамкової конвенції, на частку яких припадає не менше 55% загальних глобальних викидів парникових газів, здадуть на зберігання свої ратифікаційні грамоти, інструменти про прийняття, затвердження або приєднання.

На сьогодні ратифікували угоду 19 країн, на частку яких припадає в сукупності 0,18% викидів парникових газів.

Паризька хартія  була досягнута 12 грудня 2015 року на 21-й Конференції сторін рамкової конвенції ООН про зміну клімату та підписана від імені України 22 квітня 2016 року в Нью-Йорку. Документ вже  підписали 177 країн світу і Євросоюз.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Партнерский проектИнтервью Фукуямы на Visa Cashless Forum 2020: о новой реальности и последствиях пандемии