Порошенко затвердив новий військово-адміністративний поділ

05.02.2016, 16:23
Порошенко затвердив новий військово-адміністративний поділ - Фото
Петро Порошенко
Президент Петро Порошенко затвердив новий військово-адміністративний поділ території України. Своїм указом від 5 лютого він ввів в дію відповідне рішення РНБО, повідомляє прес-служба глави держави.

Зміни обумовлені положеннями Воєнної доктрини, які "передбачають механізми реагування на актуальні загрози військової безпеки держави, зокрема з боку Російської Федерації".

Також новий військово-адміністративний поділ прийнято в зв'язку зі структурними змінами в системі управління Збройних Сил України.

Згідно з указом президента, сухопутна територія України ділиться на чотири військово-сухопутні зони і окремий військово-сухопутний район, за які відповідальні оперативні командування "Північ", "Південь", "Захід" і "Схід".

Повітряний простір України ділиться на три військово-повітряні зони і один окремий військово-повітряний район, за які несуть відповідальність повітряні командування "Захід", "Південь" і "Центр".

Морський простір з урахуванням правового статусу тимчасово окупованих територій ділиться на "Чорноморську" і "Азовську" військово-морські зони відповідальності командування Військово-Морських Сил Збройних Сил України.

Нагадаємо, 27 січня члени РНБО затвердили новий військово-адміністративний поділ території України, який регламентує розмежування території держави на військові і адміністративні зони в інтересах забезпечення оборони країни.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю