RU

Порошенко затвердив нові положення про військові квитки

30.12.2016, 14:54
Порошенко затвердив нові положення про військові квитки - Фото
Петро Порошенко
Президент України Петро Порошенко затвердив нові положення про військовий квиток рядового, сержантського і старшинського складу та про військовий квиток офіцера запасу. Відповідний указ №582/2016 від 30 грудня 2016 року опубліковано на сайті глави держави.

Також даним документом президент доручив Кабінету міністрів забезпечити виготовлення в установленому порядку необхідної кількості бланків військових квитків на замовлення Міністерства оборони, СБУ і Служби зовнішньої розвідки України.

"Встановити, що військові квитки, виготовлені (видані) до набрання чинності цього указу, вважаються дійсними на всій території України і не підлягають обміну на військові квитки нового зразка, крім випадків, передбачених положенням про військовий квиток рядового, сержантського і старшинського складу та положенням про військовий квиток офіцера запасу, затвердженими цим указом", - йдеться в тексті документа.

Крім того, визнано таким, що втратив силу указ президента від 25 травня 1994 року №263 про положення про військові квитки.

Згідно з новим положенням, зокрема, військові квитки осіб рядового, сержантського і старшинського складу видаються не тільки військкоматами, але і відповідними підрозділами Служби зовнішньої розвідки, а квитки офіцера запасу - також органами СБУ.

28 грудня 2016 року міністр оборони України Степан Полторак повідомив, що Кабмін схвалив постанову, згідно з якою закупівлі продуктів, призначених для харчування військовослужбовців, будуть проводитися за затвердженим Міноборони каталогу.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net в Twitter, Facebook, ВКонтакте і Одноклассниках: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини