RU

Порошенко закликав партії коаліції об'єднатися на виборах

05.06.2015, 14:39
Порошенко закликав партії коаліції об'єднатися на виборах - Фото
36505004a599cd8403cdafaee04fd5ed.jpg
Президент України  Петро Порошенко під час прес-конференції в Києві заявив, що не потерпить міжусобиці між партіями парламентської коаліції під час місцевих виборів восени-2015 року.

"Я б хотів закликати всіх членів парламентської коаліції до спільної позиції на місцевих виборах, які мають відбутися за відкритими списками на підставі нового закону. Тому що вважаю, що ефективні дії влади, ефективні дії президента і уряду можуть бути забезпечені тільки на основі чіткої взаємодії з коаліцією", - сказав Порошенко.

За словами Порошенка, внутрішня боротьба між партіями влади може дуже дорого обійтися Україні.

"Взаємна боротьба всередині коаліції, коли до наступних парламентських виборів ще далеко, а Україна вимагає постійного захисту, дуже шкідлива. Я сподіваюся і не виключаю, що в коаліції буде знайдено спільний формат участі у виборах всіх партій. Або ж станеться просто загальна координація всіх партій більшості", - зазначив президент.

Порошенко також заявив, що не хотів би, щоб майбутні місцеві вибори стали причиною якихось "глибинних процесів" усередині коаліції. "Дуже велику ціну Україна може заплатити за ці політичні забави", - сказав він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини