RU

Порошенко: Захід повинен задуматися про більш масштабні санкції

28.07.2014, 12:00
Порошенко: Захід повинен задуматися про більш масштабні санкції - Фото
Петро Порошенко (фото - ЕРА)
Коли десять днів тому російська ракета збила літак з 298 безвинними людьми, люди всюди нарешті почали розуміти, що поставлено на кін в Україні, пише в статті, опублікованій The Washington Post, президент України Петро Порошенко. "Росія випробовує нас, передаючи гроші, зброю та іншу техніку сепаратистам і фінансуючи їх колосальну антизахідну, антикиївську пропагандистську кампанію, але ми не піддамося її втручанню в суверенітет України і не здамося перед обличчям насильства, яке здійснюють терористи", - пише Порошенко.

"Моя мета завжди полягала в тому, щоб зібрати сторони разом і розробити рішення для всіх громадян України, незалежно від їх місця проживання, національності або мови", - заявляє Порошенко. Щоб сприяти цьому, Захід повинен задуматися про більш масштабні заходи у відповідь, вважає Порошенко. Він радить США задуматися про ще більш жорсткі і широкоохватні секторальні санкції відносно Москви, а Європі - ввести свої секторальні санкції.

Україна також потребує термінової допомоги для охорони кордонів та згортання повстанського руху з мінімальним застосуванням насильства, пише Порошенко.

Країна повинна зайнятися й іншими животрепетними проблемами. "Україна може скористатися лідерством і сприянням США, в той час як вона намагається приборкати корупцію, воскресити фінансові інститути, реформувати енергетичну політику і здійснити лібералізацію аграрного сектора. Україні також потрібен американський газ, щоб Москва не могла нас шантажувати", - йдеться в статті.

Міжнародній спільноті пора підтримати Україну. "Працюючи разом, ми не дозволимо Москві перешкодити створенню нової України - відкритої, єдиної та процвітаючої", - підсумовує президент.

За матеріалами: inopressa.ru

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини