RU

Порошенко: Я передам свій пакет акцій Roshen компанії "Ротшильд"

05.06.2015, 13:21
Порошенко: Я передам свій пакет акцій Roshen компанії
Фото: ЛІГАБізнесІнформ
Під час прес-конференції в Києві президент України  Петро Порошенко заявив, що більше 90 мільйонів гривень особистих коштів, зароблених в 2013 році він у 2014 році витратив на свою президентську кампанію. Також Порошенко розповів про витрачання інших своїх грошей.

"У декларації за 2014 рік у мене значиться більше 300 мільйонів гривень, але ці гроші були зароблені в 2013 році - до мого президентства, про це ніхто не згадує. Більше 90 млн. грн пішли на оплату моєї президентської кампанії. Я був першим кандидатом в президенти, який відзвітував за кожну витрачену копійку і ні від кого ні копійки не взяв, в тому числі і від власника вашого каналу (Порошенко відповідав на запитання журналіста 1+1 - ред.)", - сказав Порошенко.

"Решта коштів були спрямовані на оплату парламентської кампанії - я теж вважаю, що це також важливо, щоб партії чітко вказували джерела фінансування. Тому я вчора сказав, що чекаю від парламенту важливої антикорупційної ініціативи, що стосується бюджетного фінансування тих партій, які перемогли на парламентських виборах. Щоб вони не залежали від олігархів", - додав президент.

Порошенко також сказав, що витратив частину коштів, отриманих у вигляді дивідендів, на фінансування благодійної допомоги воїнам АТО.

Далі президент відповів на запитання про перспективи продажу свого бізнесу, зокрема, фабрики Roshen в Липецькій області (Росія). "Що стосується липецької фабрики - я б дуже хотів її продати, але ця фабрика заарештована російською владою. Але вона буде продана, хоч це і не є вимога закону. Це моя політична позиція", - пообіцяв президент.

"Зазначу, що я підписав договір з всесвітньо відомою компанією "Ротшильд", яка зараз активно проводить роботу з пошуку покупців для Roshen. Зараз три покупці роблять правову та фінансову перевірку цієї кампанії. І, нарешті, найближчим часом я передам в траст Ротшильду - компанії з бездоганною репутацією, свій пакет акцій в Roshen, щоб прізвище Порошенко серед власників не фігурувало", - говорить Порошенко.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини