RU

Порошенко ввів в дію секретні рішення РНБО від 27 серпня

28.08.2014, 09:59
Порошенко ввів в дію секретні рішення РНБО від 27 серпня - Фото
Петро Порошенко
Президент України Петро Порошенко підписав указ про рішеннях Ради національної безпеки і оборони України від 27 серпня 2014 року "Про заходи щодо вдосконалення державної військово-технічної політики".

"Ввести в дію рішення Ради національної безпеки і оборони України від 27 серпня 2014 року "Про заходи щодо вдосконалення державної військово-технічної політики" (додається, таємно, без підпунктів 1-6, абзаців третього - п'ятого підпункту 7 пункту 1, пункту 2 - нетаємно)", - йдеться в документі.

Згідно з текстом документа, більшість рішень РНБО знаходяться під грифом "секретно". Опубліковано лише одне з доручень Кабінету міністрів, згідно з яким необхідно вжити заходів щодо припинення експорту в Російську Федерацію товарів військового призначення та подвійного використання з метою їх військового кінцевого використання Російською Федерацією, за винятком космічної техніки, яка застосовується для досліджень та використання космосу в мирних цілях в рамках міжнародних космічних проектів.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини