RU

Порошенко: Влада повинна виконати політичні вимоги ЄС

20.07.2012, 14:42
Порошенко: Влада повинна виконати політичні вимоги ЄС - Фото
Петро Порошенко
Міністр економіки України Петро Порошенко впевнений, що владі варто виконати політичні вимоги Європейського Союзу для того, щоб угода про зону вільної торгівлі якомога швидше набула чинності. Про це він заявив сьогодні на брифінгу.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Порошенко вважає, що владі варто вже зараз виконати політичні вимоги ЄС з тим, щоб у нинішній сприятливій ​​економічній кон'юнктурі могла запрацювати угода про зону вільної торгівлі.

Міністр зазначив, що Україна може виконати всі умови та взяті на себе зобов'язання при розробці та погодженні Угоди про асоціацію. "Йдеться і про гармонізацію законодавства, і про гармонізацію рівня стандартів, і про створення відповідних позицій інвестиційного клімату, відповідних стандартів демократії. Сьогодні це потрібно європейцям? Ні, це потрібно Україні. І якщо сьогодні все суспільство закотить рукава і буде працювати в цьому напрямку, я впевнений, що це можна буде зробити за короткий період часу ", - сказав він.

Порошенко звернув увагу: прогнозувалося, що на парафування угоди про зону вільної торгівлі знадобиться не менше року. Разом з тим, це було зроблено всього за п'ять місяців. Відповідаючи на запитання, скільки часу може зайняти процедура підписання і ратифікації угоди, Порошенко сказав: "Це можна зробити вже в кінці 2012-го - початку 2012-го року. Для цього потрібно лише одна умова - політична воля".

Досьє на Петра Порошенка
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини