RU

Порошенко ветував закон про приватних детективів

07.06.2017, 12:16
Порошенко ветував закон про приватних детективів - Фото
Фото: Фото: iStock/Global Images Ukraine
Президент Петро Порошенко ветував закон про приватну детективну діяльність №3726, який дозволяє надавати приватні детективні послуги. Про це повідомляється на сторінці законопроекту на на сайті Верховної Ради.

"Повернуто з пропозиціями президента. Спрямований на розгляд профільного комітету", - йдеться в повідомленні

У поясненнях президента сказано, що закон "сформований без урахування вимог ряду законодавчих актів України". Зокрема, в законі слід конкретизувати, збір якої інформації дозволяється приватним детективам. "За відсутності чіткої конкретизації в законі відомостей або даних, які дозволяється збирати, фіксувати і досліджувати суб'єктам приватної детективної (розшукової) діяльності, фактично допускається можливість збору такими суб'єктами доказів для розгляду справ в кримінальному судочинстві. Такий підхід суперечить нормам Кримінально-процесуального кодексу", - зазначає президент.

Крім того, Порошенко вважає, що парламентаріям слід переглянути пункт про надання приватним детективам права здійснювати зовнішнє спостереження на відкритій місцевості, в громадських місцях і на транспорті.

13 квітня 2017 року Верховна Рада узаконила приватних детективів. За закон про приватну детективну (розшукову) діяльність №3726 проголосував 261 народний депутат.

Підписуйтесь на аккаунт LIGA.net у Twitter, Facebook і Google+: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.


Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини