RU

Порошенко: В світі сформувалася широка проукраїнська коаліція

28.05.2015, 13:51
Порошенко: В світі сформувалася широка проукраїнська коаліція - Фото
Петро Порошенко
За рік з моменту початку російської військової агресії Україні вдалося сформувати в світі широку проукраїнську коаліцію. Про це на Київському форумі безпеки заявив президент Петро Порошенко, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Більше року тому ми встали на захист своєї Батьківщини. Не маючи армії, точніше, маючи армію, яка була спеціально знищена, нашу зброю свідомо вивозили за кордон, а база для мобілізації була також спеціально скасована. Керівництво та офіцери армії були корумповані, а військовослужбовці - демотивовані і непатріотично", - зазначив він.

Президент підкреслив, що в таких умовах українці "продемонстрували безпрецедентний волонтерський рух".

"Хтось навіть кинув все і віддав останнє, щоб забезпечити армію. І ми не просто зупинили вторгнення, але також повернули дві третини окупованого Донбасу. І тільки тоді проти нас вступили в бій регулярні війська Росії. Але навіть тут Україна витримала, бо має високий бойовий дух і змогла швидко створити нову армію. Крім того, нам вдалося швидко створити в світі широку проукраїнську коаліцію. Уже в березні-2014 було прийнято безпрецедентне рішення по санкціям проти Росії", - підкреслив він.

На думку Порошенка, зараз світу потрібні нові форми пошуку надійної системи безпеки. "Механізми, створені після Другої світової не працюють - система ООН, в якій країна агресор може заблокувати будь-яке рішення - не може працювати", - вважає президент.

"У нас дуже проста позиція - у нас немає ніякого внутрішнього конфлікту в країні. Навпаки - Україна під загрозою агресії Україна стала єдиною. Навіть фактор мови, який раніше використовувався політичними авантюристами, перестав бути спірним. Російськомовні захищають країну не менше за нас - тих, для кого рідною завжди була українська мова", - додав він.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини