RU

Порошенко відповів незадоволеним призначенням Луценка

13.05.2016, 13:25
Порошенко відповів незадоволеним призначенням Луценка - Фото
Петро Порошенко

Президент Петро Порошенко назвав нормальною реакцію тієї частини суспільства, яка незадоволена зміною законодавства під Юрія Луценка та його призначенням на посаду генерального прокурора. Про це він сказав, представляючи Луценка колективу ГПУ, передає кореспондент ЛІГА.net.

"Я знаю, що багато хто не аплодує ні моєму кадровому призначенню, ні тим новаціям, які вчора впровадили законодавці. Напевно така реакція є природною, нове і невідоме завжди якщо не лякає, то трохи напружує", - сказав він.

Порошенко назвав зміну закону під Луценка "новаціями", які слід сприймати як необхідність для підвищення довіри суспільства до прокуратури.

"Упевнений, що ми ці новації повинні сприймати як абсолютно необхідний крок для підвищення довіри суспільства, українського народу до прокуратури, її співробітників. І це неможливо зробити без відкриття прокуратури для припливу нових людей з-за меж системи, що, безумовно, посилить внутрішню професійну конкуренцію і якість роботи прокуратури", - зазначив президент.

Він також розповів, що робота генпрокурора буде оцінюватися по виконанню вимог Революції гідності.

"Деякі вважають, що він хоче посад, деякі вважають, що президент або хто-небудь інший повинен передати новому генеральному прокурору план по посадкам. І в залежності від того, як він його виконає, буде оцінюватися робота нового генерального прокурора і якість роботи прокуратури. Я категорично хочу це спростувати - це не так. Суспільство хоче і має право через два роки після Революції гідності побачити справедливість. Саме в цьому стоїть завдання, яке я просив би взяти до уваги нового генерального прокурора, саме цим завданням повинен керуватися кожен співробітник прокуратури" , - резюмував Порошенко.

12 травня Верховна Рада прийняла закон про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо діяльності Генпрокуратури. Цим документом парламент змінив вимоги до кандидата на посаду глави ГПУ і врегулював питання заочного засудження. Президент Петро Порошенко підписав закон і запропонував Раді розглянути проект постанови про призначення Юрія Луценка генпрокурором. Пізніше профільний комітет рекомендував депутатам прийняти його.

У той же день Верховна Рада призначила голову парламентської фракції БПП Юрія Луценка генеральним прокурором, за постанову проголосували 264 народних депутата.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини