RU

Порошенко відповів на петицію по громадянству для легіонерів АТО

03.11.2015, 11:28
Порошенко відповів на петицію по громадянству для легіонерів АТО - Фото
Фото: прес-служба президента
Петиція про те, щоб надати громадянство тим іноземцям, які захищали Україну в зоні проведення АТО на сході країни, буде ретельно розглянута відповідними службами. На сайті президента Петра Порошенка була розміщена його відповідь на подану 29 серпня петицію №22/000504-єп авторства Дмитра Палойки.

"Закон про громадянство України передбачає спрощений порядок прийняття до громадянства України осіб, які мають визначні заслуги перед Україною, та осіб, прийняття яких до громадянства України становить державний інтерес для України", - зазначив Порошенко.

При цьому український лідер заявив, що перелік необхідних документів перерахований у пункті 49 порядку провадження за заявами і поданнями з питань громадянства України та виконання прийнятих рішень, який був затверджений указом президента №215 від 27 березня 2001 року.

Для вирішення питання про надання громадянства зазначені особи повинні особисто звернутися до територіального підрозділу Державної міграційної служби за місцем проживання та надати передбачені порядком документи, йдеться у відповіді Порошенка.

Як зазначив глава держави, в МВС і міграційну службу направлено лист з дорученням "негайно" надавати консультаційну допомогу особам, які захищали і захищають територіальну цілісність України, якщо вони побажають отримати українське громадянство. Крім цього, запевнив Порошенко, у разі надходження до Комісії при президентові з питань громадянства документів зазначених осіб вони будуть "невідкладно" ним розглянуті.

Нагадаємо, Верховна Рада 6 жовтня 2015 року прийняла закон, що передбачає можливість проходження іноземцями та особами без громадянства військової служби в ЗСУ. Також був прийнятий у першому читанні законопроект про спрощений порядок прийняття громадянства України іноземців та осіб без громадянства, які проходять військову службу в ЗСУ.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини