Порошенко: Українська Конституція буде писатися тільки в Києві

09.09.2015, 15:23
Порошенко: Українська Конституція буде писатися тільки в Києві - Фото
Петро Порошенко

Україна ніколи не допустить, щоб її Конституцію писали в Москві, Брюсселі чи Вашингтоні, заявив глава держави

Українська Конституція буде писатися тільки в Києві, а не в Москві, Брюсселі чи Вашингтоні. Про це сьогодні на засіданні Ради регіонального розвитку заявив президент України Петро Порошенко, передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ.

"Децентралізація, я на цьому хочу акцентувати окремо, не має нічого спільного з федералізацією. Ні в якому разі я не допущу децентралізації в питаннях оборони, національної безпеки, зовнішньої політики, боротьби з корупцією та забезпечення захисту прав і свобод громадян. З цього приводу проводиться і буде проводитися централізована державна політика. Ще раз окремо підкреслюю: Україна є, була і стовідсотково буде унітарною державою. Як би не хотілося змінити цей унітарний устрій нашим ворогам, ми ніколи на це не підемо", - запевнив президент.

"Українська Конституція буде залежати виключно від українського народу. Жодне її право, жоден її рядок не буде писатися ні в Москві, ні в Брюсселі, ні у Вашингтоні. У Києві", - підкреслив Порошенко.

Президент також додав, що концепція реформи децентралізації також передбачає дієві запобіжники від будь-яких проявів сепаратизму.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

Тест. Хорошо ли вы знаете политическую кухню Одессы?