RU

Порошенко: Україна подасть заявку на членство в ЄС у 2020 році

25.09.2014, 11:50
Порошенко: Україна подасть заявку на членство в ЄС у 2020 році - Фото
Петро Порошенко
Україна подасть заявку на членство в Європейському Союзі в 2020 році. Про це президент України Петро Порошенко заявив під час з'їзду суддів у четвер, передає  НБН

"Я буду виступати перед високою аудиторією, перед всією Україною зі своєю новою програмою, зі своїм баченням програми реформ "Стратегія-2020". Вона передбачає 60 реформ, спеціальних програм, виконання яких здійснить Україна для того, щоб через шість років нам з вами подати заявку на придбання членства в Європейському Союзі", - заявив Порошенко.

Він зазначив, що однією з найважливіших реформ є зміна судової системи. Президент також підкреслив, що необхідно заново побудувати довіру в суспільстві до суддів.

За його словами, згідно з останніми опитуваннями, довіра українців до армії становить 59%, в ​​той час як до судової системи - всього 7%.

"Я ознайомився з даними свіжих опитувань громадської думки. Хочу, щоб ми порівняли: довіра до армії - 59%, довіра до суддів - 7%. Давайте все зробимо, щоб, коли ми зберемося через рік, у нас довіра до суддів була порівняно з довірою до армії ", - заявив глава держави.

Нагадаємо, 27 червня в Брюсселі Порошенко підписав економічну частину угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом.

16 вересня Верховна Рада синхронно з Європейським парламентом ратифікувала угоду про асоціацію між Україною та ЄС.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини