RU

Порошенко: Україна готова формувати міцну державу

05.12.2014, 11:31
Порошенко: Україна готова формувати міцну державу - Фото
Петро Порошенко
"Вперше з 1991 року, коли Україна стала незалежною, у неї з'явився шанс на перетворення в справжню європейську демократичну країну", - так починає свою статтю президент України Петро Порошенко в The Wall Street Journal. Парламент і уряд налаштовані на користь реформ і проєвропейськи, і Україна здобула сили для здійснення перманентних змін, яких давно чекають український народ і міжнародна спільнота, йдеться в статті.

Щоб застосувати найкращі методи держуправління, створено новий технократичний уряд, причому три міністерських посади отримали іноземці. На думку Порошенка, зараз головне завдання уряду - боротьба з корупцією, невдоволення якої стало головним поштовхом до протестів на Майдані.

"Україна нарешті готова формувати міцну державу, - пише Порошенко. - Загроза, що виходить з Москви, тільки зміцнила в українцях віру у встановлення засадничих цінностей - гідності, свободи, безпеки та справедливості. З метаннями між Сходом і Заходом, які тривали останні 23 року, покінчено: абсолютна більшість наших громадян хоче, щоб Україна була європейською і залишилася єдиною. І все ж державне управління буде децентралізовано, щоб підстьобнути зростання регіонів і наділити повноваженнями локальні громади. Це також стане відповіддю на натиск ззовні - спроби розколоти країну через федералізацію, ідея якої Україні чужа".

"Священне писання вчить, що царство, розділене саме в собі, не може встояти. Ми не дамо ворогові цього шансу. З кожним днем українці об'єднуються як громадяни, як правителі і як європейці", - підсумовує свою статтю Порошенко.

За матеріалами: inopressa.ru

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини