Порошенко: У проекті до Конституції немає особливого статусу

16.07.2015, 13:46
Порошенко: У проекті до Конституції немає особливого статусу - Фото
Петро Порошенко
Проект змін до Конституції не передбачає особливого статусу Донбасу. Про це заявив президент України Петро Порошенко, представляючи в парламенті проект змін до Конституції.

Як передає кореспондент ЛІГАБізнесІнформ, Порошенко підкреслив, що внесений ним до парламенту проект змін №2217а не містить жодного натяку на федералізацію. "Україна була, є і буде унітарною державою. Проект змін до Конституції не передбачає і не може передбачати ніякого особливого статусу Донбасу. Там його просто немає. Проект передбачає можливість специфічного місцевого самоврядування в окремих адміністративних територіальних одиницях Донецької та Луганської областей, що визначається окремим законом", - сказав він.

Порошенко зазначив, що закон про особливий порядок самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей двічі приймався Верховною Радою України. Він запевнив, що пропозиції, які містяться в проекті змін до Конституції, не виходять за рамки мінських домовленостей.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

СпецпроектПогружение в Бабий Яр и цифровой двойник Киева. Как украинские айтишники сохраняют историю