Порошенко, Тимошенко і Садовий очолюють президентський рейтинг

12.05.2016, 16:58
Порошенко, Тимошенко і Садовий очолюють президентський рейтинг - Фото
Андрій Садовий, Юлія Тимошенко, Петро Порошенко

З тих, хто має намір взяти участь у виборах, за Порошенка готові проголосувати 14,8%, за Тимошенко - 9,8%, за Садового - 10,1%

Якби вибори президента України відбулися найближчим часом, найбільше голосів у першому турі отримали б чинний глава держави Петро Порошенко, лідер Батьківщини Юлія Тимошенко і мер Львова Андрій Садовий. Про це свідчать результати соціологічного опитування, проведеного Центром Разумкова.

За Порошенка висловили готовність проголосувати 10% з усіх опитаних і 14,8% з тих, хто має намір взяти участь у виборах.

Тимошенко готові підтримати відповідно 7,4% і 9,8% виборців. Садового - відповідно 6,8% і 10,1%.

Порошенко, Тимошенко і Садовий очолюють президентський рейтинг

Дослідження проводилося соціологічною службою Центру Разумкова з 22 по 26 квітня 2016 року. Було опитано 2018 респондентів віком від 18 років у всіх регіонах України, за винятком Криму і окупованих територій Донецької і Луганської областей за вибіркою, що репрезентує доросле населення України за основними соціально-демографічними показниками. Вибірка опитування будувалася як багатоступенева, випадкова із квотним відбором респондентів на останньому етапі. Теоретична похибка вибірки (без врахування дизайн-ефекту) не перевищує 2,3% з імовірністю 0,95.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГА.net у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини

ИнструментЧьи фамилии вы увидите в бюллетенях завтра, когда придете на выборы