RU

Порошенко створив Раду з питань судової реформи

16.10.2014, 15:54
Порошенко створив Раду з питань судової реформи - Фото
Фото: president.gov.ua
Президент України Петро Порошенко підписав указ про створення Ради з питань судової реформи та призначив його координатором заступника глави Адміністрації президента Олексія Філатова.

Як повідомляє прес-служба глави держави, під час зустрічі з Філатовим президент підкреслив, що після прийняття закону "Про прокуратуру" та антикорупційного пакета законів, зокрема, і про створення Національного антикорупційного бюро, на перший план виходить судова реформа. Вона має пріоритетний характер для захисту прав людини, побудови демократичної держави, створенні сприятливого інвестиційного клімату, наближення України до ЄС.

Президент підкреслив, що очікує від нового парламенту, який буде обраний на позачергових виборах 26 жовтня, співпраці у проведенні судової реформи.

"Після парламентських виборів ми не повинні втрачати жодного дня, жодного тижня. Напрацювавши змістовну частину судової реформи з залученням кращих представників суддівського корпусу, представників громадськості, вчених, адвокатів, правозахисників, ми повинні виконати зобов'язання, які ми взяли на себе при підписанні угоди про асоціацію", - сказав Порошенко.

Глава держави доручив координатору Ради з питань судової реформи проінформувати через два тижні про перші підсумки діяльності. Також, за словами Порошенка, імплементація закону "Про прокуратуру" повинна відбутися якомога швидше.

Підписуйтесь на аккаунт ЛІГАБізнесІнформ у Twitter і Facebook: в одній стрічці - все, що варто знати про політику, економіку, бізнес і фінанси.
Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl+Enter.

Комментарі

Останні новини